Znajdujesz się tutaj: » Wiadomości » MEN U19
MEN U19 W dniach 20 – 23.07.2020 r. odbędzie się w Nowym Mieście nad Wartą  zgrupowanie kadry juniorów do lat 19.

Lista powołanych zawodników:
Adamczak Jonasz UKS Absolwent Siedlec
Birk Adrian UKS Absolwent Siedlec
Bobel Marcin UKS Bankówka Zielonka
Bryndza Szymon Travel PL Wilki Sanok
Chochowski Michał Gorzów Wielkopolski  
Czerwiński Marcel Aligator UKS Chwarzno Gdynia
Fons Dawid TLU Kala-Izolacje Toruń
Gadomski Jakub SKS Olimpia Łochów
Gadomski Łukasz Travel PL Wilki Sanok
Gadziński Klaudiusz UKS Błyskawica Niechanowo
Gawroński Nikodem FBC Bystroń Group Ostrava
Jachacy Bartosz UKS Bankówka Zielonka
Janusz Michał KS Górale Nowy Targ
Jaskierski Jan KS Górale Nowy Targ
Kaczmarek Sebastian UKS Absolwent Siedlec
Kaczorowski Maciej Aligator UKS Chwarzno Gdynia
Kardasz Jan UKS Błyskawica Niechanowo
Kleinhard Paweł UKS Fenomen Babimost
Kostrzewa Dawid SKS Olimpia Łochów
Krawczyk Łukasz Błyskawica Niechanowo
Mania Seweryn UKS Absolwent Siedlec
Marchlewski Kacper UKS Bankówka Zielonka
Marciniak Jakub UKS Błyskawica Niechanowo
Matczak Szymon TLU Kala-Izolacje Toruń
Miętki Jakub UKS Bankówka Zielonka
Moczydłowski Mateusz UKS Bankówka Zielonka
Ochota Krystian UKS Fenomen Babimost
Oklejewicz Karol Travel PL Wilki Sanok
Oniszk Kacper TLU Kala-Izolacje Toruń
Osadziński Michał KS Lokomotiv Czerwieńsk
Pelczarski Konrad  KS Górale Nowy Targ
Prałat Kamil Gorzów Wielkopolski  
Przybysz Szymon TLU Kala-Izolacje Toruń
Sadolewski Łukasz SKS Olimpia Łochów
Sadolewski Mateusz SKS Olimpia Łochów
Skura Kacper SKS Olimpia Łochów
Surdyn Daniel UKS Bankówka Zielonka
Szałański Jakub UKS Bankówka Zielonka
Szałański Kacper UKS Bankówka Zielonka
Ząbkiewicz Michał Aligator UKS Chwarzno Gdynia

Lista rezerwowa
Chmiel Miłosz UKS Błyskawica Niechanowo
Fornalkiewicz Sebastian  UKS Absolwent Siedlec
Górny Nikodem UKS Absolwent Siedlec
Henning Karol Aligator UKS Chwarzno Gdynia
Perdenia Józef TLU Kala-Izolacje Toruń
Słonina Marcin Aligator UKS Chwarzno Gdynia
Torbiński Konrad Aligator UKS Chwarzno Gdynia
Żok Adrian UKS Absolwent Siedlec

Paweł Wróbel – I trener
Marcin Łęcki – II trener

Więcej informacji na stronie www.polskiunihokej.pl